English Site   | 
اخبار > چهلمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی سمنان


  چاپ        ارسال به دوست

چهلمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی سمنان

چهلمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی سمنان

در چهلمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی سمنان مطرح شد : توجه به بازارهای نوین صادراتی

 به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان چهلمین نشست هیئت نمایندگان  در محل شرکت نمک‌های باریم و استرانسیوم آسیا در شهرستان گرمسار برگزار شد .

علی‌اصغر جمعه‌ای رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان  در این نشست گفت : با توجه به گذشت زمان مشکلات فعالین اقتصادی روزافزون شده است بدین خاطر جلسات هیئت نمایندگان  به‌صورت فصلی در درون واحدهای صنعتی برگزار می‌شود

جمعه‌ای برگزاری نشست‌های تخصصی در کارخانجات را حائز اهمیت بر شمرد و ادامه داد :  بسیاری از مصایب واحدها باید از نزدیک و در محل شرکت مورد بررسی قرار بگیرد .

وی  بازدید اعضای هیات  نمایندگان از فرودگاه بلند پرواز را تاثیر گذار ارزیابی  و اضافه کرد : تاسیس  فرودگاه در غرب استان توسط بخش خصوص  این نوید را می دهد  که فعالین اقتصادی توسعه صنعت هوایی را در برنامه های خود نهادینه کرده اند .

جمعه ای با تاکید بر  اینکه  پرواز هواپیما های سبک می توانند تاثیر گذاری  مناسب را داشته باشد افزود :   ارائه خدمات خاص اورژانسی  و غیر مترقبه  در تخصص این نوع هواپیماها است

رییس اتاق سمنان  خاطر نشان کرد : بخش خصوصی این آمادگی را دارد تا تعامل لازم را با هلال احمر و اورژانس کشور برقرار نماید  .

 حمید علوی عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی سمنان  در چهلمین نشست هیات نمایندگان گفت : امروز تولید کنندگان محصولات معدنی شرایط بسیار خوبی برای صادرات به اتحادیه اروپا دارند ، بشرط اینکه استانداردهای این اتحادیه را بدرستی رعایت نماید .

رییس کمیسیون  صنعت و معدن اتاق بازرگانی سمنان اظهار می دارد : استانداردهای ریچ در اتحادیه اروپا  بسیار مهم است  ، اگر تولید کنندگان ایران بتوانند خود را با قوانین اتحادیه اروپا منطبق کنند صادرات کالاهای ایرانی در این اتحادیه بسیار با ثبات خواهد بود  .

علوی گفت :  صادرکنندگان در حال حاضر صادرات خود را متمرکز  به دو کشور عراق و افغانستان کرده اند ،  چون ما در این کشورها مزیت منطقه ای داریم ،  ولی باید این را از یاد نبریم در این دو کشور صادرکنندگان با تغییرات بسیار  روبرو هستند  بطوری که خلق الساعه مقررات وضع می نمایند .

علوی معتقد است رعایت استاندارد محیط زیستی  ( ریچ )باید  در برنامه کیفیت تولید صادرات قرار بگیرد

در ادامه امیر حسین شقاقی خوش خلق  عضو هیات نمایندگان اتاق سمنان  گفت :  تجارت به اتحادیه اروپا  بسیار با ثبات می باشد  زیرا قوانین تجارت در کل اتحادیه  یکسان است

شقاقی خوش خلق ادمه می دهد :  حضور کالاهای غذایی در اروپا  مورد اسقبال قرار گرفته  است  و این آمادگی وجود دارد که حجم صادرات مواد غذایی به اتحادیه اروپا افزایش یابد .

شهرام پرویز رییس انجمن مدیران صنایع شهرستان گرمسار  در نشست هیات نمایندگان گفت : 1400 واحد صنعتی  در شهرستان گرمسار  فعالیت می نمایند که در شهرک های صنعتی و نواحی صنعتی متمرکز هستند .

رییس انجمن مدیران شهرستان گرمسار ادامه می دهد :   فعالین اقتصادی  با قانون مشکل ندارند و لی متاسفانه با  اجرای قانونی در ادارات استان سمنان مشکل دارند

شهرام پرویز مصوبات شورای گفتگو را  قابل اجرا خواند و اظهار کرد :  مصوبات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی باید لازم اجرا باشد.

رییس انجمن مدیران شهرستان  گرمسار معتقد است  تکثر آیین نامه  داخلی در سازمانهای  دولتی   به منفعت ادارات است و مشکلات  بسیار مهمی را برای صاحبان کسب کار ایجاد می کند .

 

 در چهلمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان  اعضای این هیات از فرودگاه بلند پرواز خاور ، داروسازی تسنیم ، نمکهای باریم و باغات زیتون  شهرستان گرمسار بازدید نمودند  . 

   


١٠:٤٩ - چهارشنبه ١٦ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٧٧    /    تعداد نمایش : ١٦٢نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد

فنر لول ایران  شرکت مجتمع فولاد بارز

* شرکت فروسیلیس ایران  * کربنات سدیم سمنان

* ایران دوش  * کاشی سمنان  عقاب افشان

* پارس اشن  * صنایع الکترونیک سازان  پرچ ساز

* آجر دامغان  * هنر چوب ارژن  * الماس فنر خاور

* صنایع سلولزی به گل  آلومینیوم دامغان دکل

بهران مبدل  صنایع لاستیکی پارمیدا

شرکت شیمی پوشش کالا "چکاد" اتاق ایران 

شیرین نوین  گروه کارخانجات نورد لوله سمنان

کاشی سمند  کربنات سدیم سمنان

نورد گرم سمنان  * صالح گچ  کومش فرم صنعت

شرکت نوبر سبز  * نساجی کویر سمنان

* سیم و کابل مغان  * سنگر کار  فراز جام

سنان شیمی  * توربوژنراتور شاهرود

پاریزان صنعت سمنان  طب پلاستیک

پلی اتیلن سمنان  شرکت راد شیمی تهران

شرکت منتخب پویندگان ره  پارس پلیمر خاوران

* مهرگان سنگسر ( لوله و اتصالات )

 
كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معـادن و کشاورزی استان سمنان می باشد.
Copyright © 2012 www.seccima.ir. All Rights Reserved
اجرا شده توسط پورتال سازمانی آریانیک