- سه شنبه 21 آبان 1398

  فرماندار شهرستان شاهرود، استقبال از رییس جمهوری بی نظیر بود

  Share/Save/Bookmark

   فرماندار شهرستان شاهرود با صدور بیانیه ای حضور پرشور مردم این خطه در استقبال از رییس جمهوری را بی نظیر خوانده و از آن ها قدر قدردانی کرد.

  در این بیانیه آمده است، استقبال صمیمانه و پرشور مردم دیار شهید پرور استان سمنان و شهرستان شاهرود از رئیس جمهور و کاروان دولت تدبیر و امید ، در شرایطی که کشور بیش از پیش با زنجیره‌‌ای از تهدیدها و فشارهای اقتصادی دشمنان روبروست ، اوج دلبستگی دلاورمردان و شیرزنان این سرزمین به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت.
  در ادامه آمده است: بی‌تردید حضور پر شکوه، صمیمی و بزرگوارانه مردم ، گرمابخش دل‌های خادمان ملت سرافرازشده و بر مسئولیت و تعهد آنان برای تلاش بیشتر و خدمت بی وقفه خواهد افزود.
  معاون استاندار شاهرود با قدردانی از دکتر روحانی ، واعظی ، معاون پیگیری و هماهنگی اموراستان های دفترریاست جمهوری و وزرای دولت افزوده است: جا دارد از این همه شورآفرینی و حضور وصف ناپذیر مردم با اخلاق و اندیشمند و مردمان با صفای سرزمین معلمان دین واخلاق و از حضور صمیمانه نماینده ولی فقیه در استان ،ائمه جمعه و جماعات و روحانیت ، سرپرست استانداری، نمایندگان مردم ، معاونین ومدیران کل ستادی استانداری ، اعضای محترم شورای تأمین استان وشهرستان ، فرمانداران ،بخشداران وشهرداران ، فرماندهان و نیروهای غیرتمند نظامی، انتظامی و امنیتی نیز تقدیر شود.
  فرماندار شاهرود با تبریک تحقق آرزوی دیرین مردم شهرستان برای ارتقاء فرودگاه شاهرود به فرودگاه بین المللی ، بیان کرده است: برکات و دیگر دستاوردهای سفر رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید به این شهرستان زمینه رونق اقتصادی و ارتقاء رفاه، امنیت، نشاط و امید مردم این خطه پر افتخار را فراهم نماید.
  رییس جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه در جمع با شکوه مردم شاهرود حضور یافته و سخنرانی نمود.

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  نام و نام خانوادگی
  ورودی نامعتبر است

  متن پیام
  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی(*)
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  ارسال

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.

  طراحی سایت :شرکت مهرارقام رایانه