- جمعه 13 تير 1399

  در اولین نشست پیمانکاری فرعی مطرح شد : توجه خاص به شرکت های کوچک و نوپا

  Share/Save/Bookmark

   

  به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان اولین نشست  پیمانکاری فرعی با محوریت پروژه SPX در محل سالن جلسات این اتاق برگزار گردید.

  کیوان قدس مدیر روابط بین الملل اتاق  بازرگانی سمنان در این نشست گفت : يكي از مسائل چالشي حاكم بر نظام ها و الگوهاي توسعه ي كشورهاي مختلف، توجه به صنایع کوچک به عنوان محور توسعه در فرآيند توسعه ي صنعتي این کشورها می باشد .

  قدس اضافه کرد :  صنايع كوچك نيز مي توانند نقش مهمی  در فرآيند توسعه ي صنعتي ايفا نمایند  شايسته است توجه و تمهیداتی در این خصوص  از سوی  دولت مردان با محوریت  و حمایت کارگاه کوچک و میکرو اندیشده شود . 

   مدیر روابط بین الملل اتاق سمنان  تصریح کرد : در اغلب كشورهاي توسعه يافته و درحال توسعه، علاوه بر صنایع بزرگ، صنايع كوچك نیز از جايگاه بسيار بالايي در سياست گذاري ها و حمايت هاي دولتي برخوردارند و توانسته اند نقش بسيار قابل توجهي در بهبود توان رقابت پذيري صنعتي، توسعه ي اشتغال، كمك به توزيع درآمد، توسعه و تقويت كارآفريني ایفاء نمايند.

  وی ادامه داد : می بایست جدول زمانبندی مشخص و تدوین شود و اهداف و برنامه های اجرایی طرح بصورت کامل روشن گردد تا اتاق  بازرگانی سمنان بتوانند به درستی و بصورت شفاف برای واحدهای صنعتی عضو طرح را تبیین نمایند و مزایای آن را  برای اعضا روشن بنماید

  بوند معاون شركت شهرك هاي صنعتي استان سمنان  در این نشست گفت : مفهوم پيمانكاري فرعي صنعتي(SPX)  يكي از راه هاي مدرن و موثر سازماني براي توليد محصولات صنعتي از راه همكاري واحدهاي توليدي مكمل می باشد

  وی ادامه داد : در اين طرح  پيمانكار اصلي، همراه با عرضه كنندگان پيمانكاري فرعي متعدد، مشارکت دارند؛ به عبارت ديگر در نظام پيمانكاري فرعي، توافق بين دو گروه يعني پیمانکار اصلي و پيمانكار فرعي یک کار مشترک را پیشرانی می نمایند . 

  بوند با اشاره به اينكه جلسه پايش برنامه هاي spx  در سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران با حضور معاون صنايع كوچك و نماينده سازمان در spx  برگزار شد،خاطرنشان كرد: در اين جلسه نحوه تدوين برنامه هاي نظام پيمانكاري فرعي مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

  در این نشست نحوه مشارک پیمانکاران با محوریت شرکت ها و نهاده های اقتصادی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت  .

   

   

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  ورودی نامعتبر است

  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.