- دوشنبه 31 خرداد 1400

  به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان؛ پیش رویداد استارتاپی حوزه­ی صنعت با مشارکت اتاق بازرگانی، صنایع، معدن و کشاورزی استان سمنان در محل پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان برگزار شد.

  مهندس سيد سعيد اکرم، مجری رويداد تأکید کرد: رسالت رويدادهای پيش­رو را علاوه بر آموزش و ترويج، ايجاد کسب‌وکار دانست و ضمن بيان چرايی عدم تبديل تيم­های استارتاپی شرکت‌کننده در استارتاپ­ويکند­ها به کسب‌وکار واقعی، افزود فرآيندهای اين رويدادها به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی‌شده است که امکان تشکيل واحد­های کسب‌وکاری از اين فرآيند وجود داشته باشد.

  رويداد­های پیش‌بینی‌شده در حوزه­های صنعت خودرو و ماشین‌سازی، صنايع شيمی و صنايع معدنی و همچنين صنايع فناوری­های نوين، سه نماينده از هر حوزه برای تشريح ظرفيت­های صنعت استان در هر حوزه صحبت کردند. اين بخش به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی‌شده بود که علاوه بر توجه به موضوعات رويداد­ها، سخنرانان از سه بخش متفاوت صنعت، دانشگاه و خدمات در نظر گرفته‌شده بودند تا بيان ديدگاه­های مختلف باعث آشنايی بيشتر شرکت‌کنندگان با فضای واقعی کسب‌وکار در استان شود.

  اين نشست با حضور شرکت­ها و واحدهای فناور و نوآور مراکز رشد سمنان، شرکت­های تحت حمايت پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، واحدهای فناور و نوآور مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سمنان، دانشجويان برگزار گرديد.

  ادامه فرآيند اين رويدادها، مورخ 15 مهرماه سمينار پیش رویداد استارتاپی با محوريت صنعت برگزار خواهد شد. در اين همايش ارائه­های آموزشی منطبق با معيار­های داوری برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته‌شده است.

  پس از سمينار پیش رویداد و ثبت­نام نهايی گروه‌ها، دو مرحله بازديد برای شرکت‌کنندگان هر رويداد (مجموعاً شش بازديد) از صنايع مرتبط برنامه‌ریزی‌شده و درنهایت در تاريخ­های اول، دوم و سوم آبان ماه، سه رويداد استارتاپی با موضوعات صنعت خودرو و ماشین‌سازی، صنايع شيمی و صنايع معدنی و همچنين صنايع فناوری­های نوين، برگزار خواهد شد.

   

   

   

   

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  ورودی نامعتبر است

  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  تماس با ما

  سمنان - میدان امام حسین ( ع ) - بلوار 15 خرداد 

  ساختمان اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان 

  کدپستی : 3518994970

  تلفن :6 الی 33464002-023
                  023-31651000

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.