- دوشنبه 31 خرداد 1400

  به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان اولین جلسه سرمایه گذاری استارت آپی استان سمنان در سالن جلسات اتاق بازرگانی سمنان برگزار گردید .

  سید سعید اکرم مدیر دبیرخانه سرمایه گذاران ویسا در اولین نشست سرمایه گذاری استارت آپی در محل اتاق بازرگانی سمنان گفت : طی روال استاندارد و یکسان هر استارت آپ ابتدا به ارائه ومعرفی توانمندی‌ها، محصولات، خدمات و سوابق فعالیت خود می پردازد   
   اکرام ادامه داد : پس از گذراندن جلسات پیش غربالگری و غربالگری توانسته ایم وارد جلسه سرمایه گزاری بشویم .
  مسئول دبیرخانه سرمایه گذاران ویستا افزود : سرمایه‌گذاران استانی باید  باقدرت ریسک‌پذیری خود گزینش‌های صحیح و منطبق با گرایش‌های خود انتخاب نماید .
  سید محمدرضا احمدپناهی نماینده استارت آپ اتاق بازرگانی سمنان در این نشست  گفت: استارتاپ و کارآفرینی واژه‌های جذابی هستند که این روزها بسیار شنیده می‌شوند،
  نماینده اتاق بازرگانی سمنان اضافه کرد : اکثر افراد غافل از شناخت دقیق خود و مبانی کارآفرینی و به دنبال پیاده‌سازی رویای خود مبنی برداشتن کسب‌وکار منحصربه‌فرد، وارد این فضا می‌شوند. طبیعی است که همانند سایر بخش‌های زندگی این بخش نیز با چالش‌ها و مشکلاتی  مواجه خواهد بود.
   وی تصریح کرد : عدم آگاهی دقیق از این مشکلات و نداشتن توانایی ریشه‌یابی آن‌ها نه‌تنها می‌تواند سبب نابودی کسب‌وکار شود بلکه می‌تواند زندگی افراد را نیز با مشکلات جدی روبه¬رو کند.
  احمد پناهی  ادامه داد : واقعیت این است که  هم‌اکنون  در کشور با  افرادی روبه‌رو هستیم که جذابیت‌های ظاهری استارتاپ سبب ورود آن‌ها به این حوزه شده است این  افراد معمولاً در خیالات خود،‌ استارتاپ را یک فعالیت اقتصادی همراه با محل کار شیک و مرتب و ساعت کاری متغیر تصور می‌کنند که می‌توانند آزادانه بر روی ایده‌های خلاقانه و نوآورانه خودکار کنند.
  در ادامه استارت آپ "فرانوت" در مدت 20 دقیقه به معرفی ایده خود درزمینهٔ لوازم و تحریر هوشمند و به تشریح پلن اقتصادی و جداول مالی و ارزیابی بازار این ایده پرداخته و درنهایت به پرسش و پاسخ سرمایه‌گذاران پاسخ دادند.

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  ورودی نامعتبر است

  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  تماس با ما

  سمنان - میدان امام حسین ( ع ) - بلوار 15 خرداد 

  ساختمان اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان 

  کدپستی : 3518994970

  تلفن :6 الی 33464002-023
                  023-31651000

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.