- چهارشنبه 1 بهمن 1399

  برگزاری پنجمین رویداد ارائه استارت‌آپ‌ها به سرمایه‌گذاران در دانشگاه شریف

  مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت پارک فناوری پردیس به‌منظور جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌های حوزه سلامت و محیط‌زیست با هدف توسعه زیست‌بوم نوآوری و استارت‌آپی کشور پنجمین رویداد استارت‌آپ‌ دمو Start-up Demo را در زمینه سلامت و محیط‌زیست برگزار خواهد کرد.

   

  این رویداد در شهریورماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف با حضور سرمایه‌گذاران تخصصی این حوزه و استارت‌آپ‌های حوزه سلامت و محیط‌زیست به‌عنوان سرمایه پذیران برگزار خواهد شد.

  هدف اصلی این رویداد، مواجهه و مذاکره مستقیم و رو در روی صاحبین ایده و استارت‌آپ‌ها با سرمایه­گذاران است که در ۲ بخش عمومی (شامل ارائه استارت‌آپ‌ها) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه‌گذاران و استارت‌آپ‌ها) برگزار می­شود و استارت‌آپ‌ها می­توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه‌گذاران دسترسی داشته باشند.

   سرمایه­گذاران نیز در یک‌زمان کوتاه، استارت‌آپ‌ها را بررسی کرده و پس از برگزاری جلسات خصوصی و بررسی میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب‌شده، حجم بازار، میزان فروش و ... به ارزیابی آن‌ها پرداخته و برای سرمایه‌گذاری در آن‌ها اعلام نظر خواهند کرد.

  یکی از خلأهای زیست‌بوم نوآوری و استارت‌آپی کشور، نبود فرصت‌ها و بسترهای جذب سرمایه است که رویدادهای استارت‌آپ‌ دمو تلاش دارد این زمینه را برای شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ‌ها برای سرمایه پذیری ازیک‌طرف و برای سرمایه‌گذاران برای بررسی شرکت‌های آماده و دارای ظرفیت سرمایه‌گذاری از سوی دیگر فراهم نماید.

  متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به سایت اینترنتی مرکز فن بازار ملی ایران به آدرس www.techmart.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۷۶۲۵۱۲۳۱ و شماره تلفن‌های ۱۶-۶۶۰۸۳۰۱۵ تماس حاصل نمایند.

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  ورودی نامعتبر است

  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  تماس با ما

  سمنان - میدان امام حسین ( ع ) - بلوار 15 خرداد 

  ساختمان اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان 

  کدپستی : 3518994970

  تلفن :6 الی 33464002-023
                  023-31651000

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.