سفر منظم دریایی به ونزوئلا گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران همگام با سیاست های دولت محترم و در راستای تسهیل تجارت ایران با کشورهای مختلف دنیا ، اقدام به راه اندازی خطوط منظم حمل بار به مقاصد مختلف دنیا از جمله کشور ونزوئلا نموده است.
▫️بر این اساس از آنجا که مقرر است سومین کشتی این ناوگان اواخر اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ بندر عباس را به مقصد ونزوئلا ترک نماید ، و در نظر است این سرویس بطور منظم هر ۳ ماه یکبار بصورت مستمر فعالیت نماید
▫️ضمن اطلاع رسانی موضوع اعضای محترم اتاق سمنان جهت رزرو کانتینر و حمل محمولات مورد نظر می توانند اقدام مقتضی را مبذول فرمایند.
▫️مزید استحضار کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با دارا بودن امکانات حمل و نقل جاده ای و ریلی ) حمل و نقل چند وجهی قادر می باشد خدمات حمل محمولات مذکور را بطور مستقیم از درب کارخانجات متقاضیان محترم در اقصی نقاط کشور، به مقاصد تعیین شده ارائه نماید.
▫️همچنین مدیریت نظارت بر عملیات بازرگانی معاونت توسعه بازار کشتیرانی ) به شماره ۰۹۱۲۱۰۸۲۵۰۲ - ۰۲۱۳۳۸۴۴۰۸۰) آمادگی دارد تا نسبت به راهنماییهای لازم و همراهی با صادر کنندگان و واردکنندگان کالا در این مسیر اقدام نماید.